سحرنگار


شهریار- رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریارگفت:همزمان با نزدیک شدن به هفته نیکوکاری 100بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان شهریار توزیع شد.

 


سحرنگار - داوود فهیم راد در گفت گو با خبرنگار مهر به برنامه های اداره بهزیستی شهرستان شهریار همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایان سال و همچنین هفته نیکوکاری پرداخت و دراین باره اظهار داشت: رسیدگی به معیشتی مدد جویان تحت پوشش اداره بهزیستی برعهده ما می باشد و از تمامی ظرفیت ها به خصوص ورود خیرین استفاده می شود که هم اکنون 100بسته معیشتی 450هزار تومانی توسط خیر نیک اندیش سرکار خانم شیرعلی و همسر گرامی ایشان جهت حمایت از اقشار نیازمند توزیع می گردد.


وی ضمن تشکر از تمامی خیرین که تاکنون بهزیستی شهریار را حمایت کرده اند گفت: خوشبختانه خیرین محترم شهریار تاکنون در کنار ما بوده اند و امیدوراریم با حمایت های مادی و معنوی به ویژه پوشاک ، ارزاق و لوازم ضروری و ...سایر خیران عزیز بتوانیم مساعدت های خوبی از نیازمندان داشته باشیم.


وی تصریح کرد: در روز احسان و نیکوکاری دلها به هم نزدیک و شکوفه های مهربانی در قلب ها جوانه می زند امروز لبها برای لبخند پر از بهانه هستند و بازار محبت گرم و انشاء الله با یاری خداوند بتوانیم در حمایت از نیامندان کارنامه خوبی از خود به یادگار بگذاریم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group