سحرنگار

شهریار-حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط اداری و عمومی، از اعطای کد QR CODE تایید وزارت بهداشت و درمان به منظور اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در ساختمان‌ها و مراکز اداری شهرداری باغستان توسط پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و مدیریت روابط عمومی خبر داد.

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای و شهرداری باغستان،شهردارباغستان با اشاره به اجرای طرح سراسری سردار شهید سلیمانی در راستای مقابله با بیماری کرونا، گفت: با توجه به تصمیمات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا اجرای طرح سلامت محور سردار شهید سلیمانی به منظور نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و غربال‌گری بیماران آغاز شده است.

وی افزود: مراکز اداری و خدماتی با توجه آمار بالای تردد روزانه به عنوان یکی از مکان‌های موردنظر جهت نظارت بر اجرای پروتکل‌ها و جلوگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا است.

شهردار باغستان بیان داشت: مجموعه شهرداری باغستان نیز از ابتدای درگیری کشور با این ویروس رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی را به منظور حفظ سلامت مراجعین و پرسنل در دستور کار خود قرار داده است.

رنجبر اضافه کرد: در روزهای اخیر با توجه به بازرسی‌ها و بررسی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان QR CODE تاییدیه وزارت بهداشت و درمان به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی با توجه به اتخاذ تمهیدات لازم و تلاش پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری به مجموعه مراکز و ساختمان‌های اداری شهرداری باغستان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به لزوم استفاده از ماسک برای حضور در ساختمان‌های اداری شهرداری باغستان ادامه داد: امیدواریم به زودی با مشارکت همگانی بیش از پیش شاهد نابودی این بیماری در کشور باشیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group