سحرنگار

 

 

شهردار باغستان بهترین راهکار ارتقاء سطح سلامت اداری،را شفافیت برشمرد و افزود : رویکرد اساسی در ارزیابی سلامت اداری شفاف سازی و نهادینه کردن شفافیت در ادارات میباشد

 

 

سحرنگار - حسن رنجبر شهردار باغستان درجلسه شورای معاونین و مدیران ارشد شهرداری ضمن اشاره به برگزاری مرتب و منظم جلسات شورای معاونین ، خواستار لزوم حضور کلیه معاونین در جلسات به منظور حل مسائل و مشکلات درون سیستمی شد.

وی در ادامه گفت: فرایند همسو کردن همه حوزه های شهرداری به گونه‌ای که تصمیمات،وظایف،فعالیتهاو تخصص همه پرسنل برای نائل آمدن به اهداف و سیاست های کلان مجموعه مدیریت شهری در حداکثر مطلوبیت ممکن از مهمترین وظایف و کارکرد شورای معاونین است.

رنجبر افزود: نارضایتی شهروندان از سیستم اداری در برخی حوزه ها انکارناپذیر است و همه ما موظفیم در راستای ارتقاء سطح سلامت اداری با شفاف سازی قوانین، آگاه کردن شهروندان از قوانین و مقررات و حقوق شهروندی و استقرار نظام های سنجش عملکرد کارکنان گامهای اساسی برداریم.

شهردارباغستان در پایان اظهارداشت: طولانی شدن روند رسیدگی به خواسته ها و مطالبات بحق مردم ، عدم تکریم ارباب رجوع، تحمیل هزینه مازاد به شهروندان و اعمال سلیقه در انجام امور محوله از سوی پرسنل شهرداری پذیرفتنی نیست و بوروکراسی زاید اداری به عنوان یکی از دلایل بروز فساد در سیستم های اداری باید اصلاح و حذف شود .

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group