سحرنگار

ملارد-شهردار ملارد با اشاره به نقش مهم مانیتورینگ و نظارت معابر شهری به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت هوشمند شهری، از انجام اقدامات مربوطه برای اجرای فاز اول پایش تصویری شهر ملارد توسط شهرداری ملارد خبر داد

سحرنگار-به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ملارد، کولیوند در راستای ارائه خدمات ترافیکی مناسب به شهروندان، تصمیم گیری‌های صحیح، علمی و کارشناسی و اجرای به موقع برنامه‌ها و سیاست‌ها یکی از ضروریات حوزه ترافیک می‌باشد و در این حوزه اهدافی نظیر ارتقای سطح فرهنگ ترافیک، افزایش ضریب ایمنی معابر سطح شهر، کاهش بار ترافیکی و... دنبال می شود.

وی افزود: مانیتورینگ و نظارت معابر شهری علاوه بر ایجاد نظم و امنیت عمومی، یکی از ابزارهای مدیریت هوشمند ترافیک شهری است که امروزه در شهرها از آن استفاده می‌شود.

شهردار ملارد بیان داشت: دوربین‌های ترافیکی و چراغ‌های راهنمایی نقش موثری در هدایت، ساماندهی و نظارت پذیری ترافیک سطح شهر دارند و وجود آنها می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده در تسهیل تردد و عبور و مرور نقش بسزایی داشته باشد.

کولیوند گفت: شهرداری ملارد پس از انجام مطالعات و بررسی‌های لازم نسبت به اجرای فاز اول پایش تصویری شهر ملارد در سال جاری اقدام کرده است که هم‌اکنون در مرحله نصب فیبر نوری قرار داشته و به زودی با نصب سازه‌ها و دوربین‌ها عملیاتی خواهد داشت.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group