سحرنگار

شهریار-فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک نفر که با فروش سهام یک شرکت جعلی 100 میلیارد ریال کلاهبرداری و متواری شده بود، خبر داد.سحرنگار-سردار "کیوان ظهیری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وصول شکایتی مبنی بر اینکه فردی با فروش سهام شرکتی کلاهبرداری کرده و متواری شده است پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی و انجام اقدامات تخصصی دریافتند، کلاهبردار یک زن بوده که با سوء استفاده از وضعیت حاکم بر کشور درخصوص بیماری کرونا و با جعل اوراق مربوط به شرکت دولتی و با جلب اعتماد به صورت اینترنتی اقدام به کلاهبرداری کرده است.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شده و وی را در عملیاتی غافلگیرانه در شهر "اندیشه" شهرستان "شهریار" دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
سردار ظهیری تصریح کرد: فرد دستگیر شده که 100 میلیارد ریال از 60 شهروند در سراسر کشور با ترفند فروش سهام یک شرکت جعلی کلاهبرداری کرده بود، برای اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه پلیس بارها به شهروندان هشدار داده که فریب اینگونه افراد کلاهبردار و شیاد را نخورند ولی متاسفانه بازهم شاهد وقوع این نوع کلاهبرداری ها هستیم که بازهم توصیه می شود، شهروندان برای انجام سرمایه گذاری از طریق شرکت های قانونی وارد شوند و مراقب باشند در دام شیادان گرفتار نشوند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group