سحرنگار


فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از کشف 26 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 2 میلیارد و 600 میلیون ریال در شهرستان قدس، خبر داد.


سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، خاطر نشان کرد: با بدست آوردن خبری مبنی بر اینکه فردی سودجو اقدام به راه اندازی مزرعه تولید ارز دیجیتال در یک انباری کرده، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قدس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی انبار شده و پس از اخذ مجوز های قانونی به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از این مزرعه تعداد 26 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن ها 2 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری یک نفر در این خصوص و معرفی آن به مراجع قضائی، گفت: استفاده از دستگاه های ماینر، نیاز به مصرف برق زیادی داشته لذا متهم با استفاده از برق دولتی و به صورت غیر مجاز اقدام به راه اندازی مزرعه استخراج ارز دیجیتال کرده بود که با اشراف اطلاعاتی پلیس از ادامه فعالیت وی جلوگیری بعمل آمد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group