سحرنگار

 

شهردار باغستان گفت : ضمن نظارت بر ساخت و ساز ها در ایام عید و انتخابات از ساخت و ساز غیر مجاز نیز جلوگیری و برخورد قانونی خواهد شد .

 

 

سحرنگار - حسن رنجبر شهردار باغستان صبح امروز در جلسه ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز شهرداری که با حضور مسئول جدید حراست شهرداری،پرسنل و معاون حوزه فنی و شهرسازی،مدیران و مسئولان حوزه ذیربط در سالن جلسات شهرداری برگزار شده بود اظهار داشت: از آنجاییکه ساخت و ساز غیر مجاز جزو دغدغه های مهم شهری است در این راستا نظارت بر ساخت و ساز ها در ایام عید و انتخابات تشدید می یابد  و با ساخت و ساز غیر مجاز نیز برخورد قانونی خواهد شد .

وی افزود: گزارشات اقدامات شهرداری در امر ساخت و ساز غیرمجاز مستمراً به مراجع قضایی ارسال می‌شود و تعامل موثر و سازنده ای بین مدیریت شهری باغستان و دادستانی شهرستان شهریار ایجاد شده است.

شهردارباغستان در ادامه خاطرنشان کرد: در طول مدت تشکیل و فعالیت ستاد مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز اقدامات خوبی در این زمینه از جمله ممیزی املاک واقع در حریم و همچنین تعیین حریم و بستر رودخانه ها به منظور پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز صورت گرفته است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group