سحرنگار

شهریار -شهرداری شهریار آماده مدیریت و ساماندهی آب های سطحی و روان آبهای حاصل از بارندگی در منطقه رزکان واسکمان است.

به گزارش واحد خبرو اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات:مهندس کاویانی شهردار شهریار در بازید میدانی از منطقه رزکان که به همراه مهندس طاهری فرماندار شهرستان ،بخشدارمرکزی ومعاونین شهردار صورت گرفت گفت : جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و روان آبهای ناشی از بارندگی از وظایف و ماموریت های شهرداری و مورد توجه مدیریت شهری در تمام مناطق و نواحی است و شهرداری آماده است در رزکان با قبول هزینه های مطالعاتی و کارشناسی و استقبال از طرح های پیشنهادی محلی، نسبت به ساماندهی و هدایت آب های سطحی اقدام کند.

وی افزود:هرچندبا توجه به شرایط اقلیمی وخشکسالی ، بارندگی وآب های سطحی فرصتی برای تغذیه سفره های زیرزمینی وتقویت کشاورزی است ولی لازم است با اجرای طرح های اصولی و هدایت ابهای سطحی از بروز بحران ومشکلات شهروندان جلوگیری کنیم.

شهردار شهریار اضافه کرد:همچون همیشه مدیریت شهری نیازمند مشارکت و همراهی مردم در اجرای طرح ها و پروژه های محلی است و دراین خصوص نیز شهرداری اماده است به فوریت نسبت به حل مشکل اقدام کند.

مهندس کاویانی ادامه داد: اتصال وهدایت آبهای سطحی به قنات محلی در اسکمان از جمله پیشنهاداتی است که در حال بررسی کارشناسی و مورد توافق است و در صورت عملیاتی شدن این طرح ، علاوه بر جمع آوری ،کنترل و هدایت روان آبها و رفع مشکلات شهروندان ، سفره های زیرزمینی نیز تغذیه می شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group