سحرنگار

قدس -شهردار قدس با بیان اینکه بخش عظیمی از مشکلات زیرساختی شهر قدس با اقدامات مدیریت شهری برطرف شده است، گفت: رفع کمبودها و مشکلات شهرستان نیازمند همکاری همه دستگاه های اجرایی است.
سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری در جلسه رسمی ۲۶۲ شورای اسلامی شهر قدس که با حضور فرمانده نیروی انتظامی و روسای پلیس امنیت و پیشگیری شهرستان برگزار شد، گفت: قدس با جمعیتی بالغ بر ۴۵۰ هزار نفر یکی از متراکم ترین شهرستان های کشور است.
وی افزود: در حالی که متوسط تراکم جمعیتی در شهرهای کشور کمتر از ۱۰۰ نفر در هر هکتار است، تراکم جمعیتی در مناطق بافت فرسوده شهرقدس 560 نفر در هر هکتار می باشد که به تبع آن مشکلات شهر نیز پنج برابر می شود و برای رفع آن باید امکانات و تجهیزات پنج برابر باشد، این در حالی است که شهر قدس فاقد زیرساخت های لازم یک شهرستان می باشد.
مختاری اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری بخشی زیادی از این کمبودها را برطرف و جبران نموده است، اما رشد و توسعه شهرستان نیازمند همراهی تمامی دستگاه های اجرایی می باشد.
شهردار قدس با بیان اینکه سرقت برخی تجهیزات شهری نیز مشکلات عدیده ای برای ما ایجاد کرده است، عنوان کرد: سرقت دریچه های شبکه هدایت آب های سطحی و کابل های برق و پایه های چراغ در مناطق مختلف شهر بویژه پارک ها باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان شده است که در این زمینه نیازمند هماهنگی بیشتری با نهادهای امنیتی هستیم.
وی افزود: نیروی انتظامی همواره یاور و همراه مجموعه مدیریت شهری در جلوگیری از سد معبر، ساخت و ساز غیرمجاز و... بوده که از این عزیزان تقدیر و تشکر می کنیم.
 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group