پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

قدس-شهردار قدس از اجرای ۵ پروژه ساماندهی شبکه هدایت آب های سطحی با هدف رفع آبگرفتگی معابر و سهولت در جمع آوری روان آب ها در تیرماه خبر داد.سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه ایجاد و اصلاح شبکه هدایت آب های سطحی در مناطق مختلف شهر ادامه دارد، بیان داشت: این اقدام به منظور رفع مشکلاتی نظیر آبگرفتگی معابر که در فصول پربارش گریبانگیر برخی نقاط شهر می شود، حائز اهمیت است.

شهردار قدس به تشریح پروژه های اجرا شده در این زمینه در تیرماه امسال پرداخت و اظهار کرد: یکی از مهم ترین این پروژه ها در خیابان شهید عالمی اجرا شد که طی آن فرآیند لوله گذاری تا سه راهی قدس به اتمام رسید.

وی ادامه داد: همچنین در راستای بهسازی معابر شهر و با هدف سهولت تجمیع و هدایت آب های سطحی، عملیات تعویض جداول نهر آب کوچه شهید اندرزگو واقع در خیابان صاحب الزمان(عج) اجرا شد.

ساماندهی فاضلاب خیابان هجرت دیگر پروژه ای بود که مهندس مختاری مورد اشاره قرار داد و افزود: اجرای عملیات لوله گذاری کاروگیت عرضی فاضلابی در انتهای خیابان هجرت یکم جنب منبع آب نیز در ماه سپری شده به مرحله انجام رسید.

شهردار قدس در پایان گفت: اصلاح و جدولگذاری نهر عرضی خیابان گودرزی جنوبی و اجرای نهر کانیو در چهارراه امام على(ع) واقع در خیابان طالقانى از دیگر پروژه های انجام شده در راستای ساماندهی شبکه هدایت آب های سطحی در شهر قدس می باشد

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group