سحرنگار

شهر قدس-مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به تحقق وعده مجموعه مدیریت شهری قدس در خصوص پل زیرگذر تولیدگران شهرقدس، گفت: عملیات آسفالت مسیر ورودی و خروجی زیرگذر پل تولیدگران توسط شهرداری قدس پس از اجرای عملیات زیرسازی و هدایت آب‌های سطحی در روزهای اخیر در دست انجام است و به زودی به اتمام خواهد رسید.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس با اشاره به اجرای عملیات آسفالت مسیر زیرگذر پل تولیدگران شهرقدس اظهار داشت: پس از سپری شدن مدت طولانی دست و پنجه نرم کردن مردم شهرقدس با انسداد پل زیرگذر تولیدگران شهرقدس به عنوان یکی از مبادی ورودی و خروجی توسط شرکت راه‌آهن، نهایتا در هفته‌های اخیر این مشکل در مسیر مرتفع شدن قرار گرفته است.
وی افزود: با تعامل مناسب میان مجموعه مدیریتی شهرستان‌، مدیریت شهری، استانی و راه‌آهن و انجام اقدامات عمرانی و فنی مربوطه یکی از مشکلات شهرقدس در حوزه دسترسی و کاهش بار ترافیکی حل خواهد شد.
شهردار قدس بیان داشت: پس از برگزاری جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان تهران و بازدید از این مسیر با حضور مسئولان امر در هفته گذشته، طبق قول داده شده شهرداری قدس متعهد به تکمیل عملیات زیرسازی، آسفالت و هدایت آب‌های سطحی تا ۱۰ روز آینده شد.
مهندس مختاری گفت: در راستای عمل به تعهد داده شده در کمترین زمان پس از اجرای عملیات زیرسازی و هدایت آب‌های سطحی، عملیات اجرایی آسفالت لایه‌های ورودی و خروجی این زیرگذر توسط شهرداری قدس در روزهای اخیر در دست انجام است.
وی تصریح کرد: تا چند روز آینده عملیات عمرانی و زیربنایی مربوط به شهرداری قدس در این مسیر به اتمام خواهد رسید و انشالله با اتمام عملیات فنی شرکت راه‌آهن به زودی شاهد بازگشایی پل زیرگذر تولیدگران و بهره‌مندی شهروندان از آن خواهیم بود

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group