سحرنگار

قدس -شهردار قدس با تاکید بر اینکه حالت تهاجمی نسبت به بحران پاندمی کرونا باید تداوم داشته باشد، از مشارکت شهرداری قدس در طرح ملی "شهید سلیمانی" خبر داد.


سحرنگار- به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور قطع زنجیره شيوع ویروس کرونا، گفت: حالت تهاجمی نسبت به بحران پاندمی کرونا باید تداوم داشته باشد. در همین راستا شهرداری قدس همکاری نزدیکی با ستاد مقابله با کرونا و شبکه بهداشت در اجرای پروتکل های بهداشتی دارد.

وی به مشارکت شهرداری قدس در طرح ملی "شهید سلیمانی" اشاره کرد و بیان داشت: در این طرح که از هفته گذشته آغاز شده و جهت شناسایی مبتلایان به شکل محله محور اجرا می شود، شهرداری قدس حضوری فعالانه دارد.

مهندس مختاری با بیان اینکه شناسایی مبتلایان و همه افراد در تماس نزدیک با فرد مبتلا، جداسازی و رهگیری بیماران، تقویت فرآیند درمان و کاهش حداکثری موارد بستری در این طرح مورد توجه است، خاطرنشان کرد: کمیته های عملیاتی طرح شهید سلیمانی از میان دستگاه های اجرایی مختلف تشکیل شده است که شهرداری نیز به عنوان یکی از مجریان اصلی این طرح با تمام توان و ظرفیت خود در خدمت ستاد مبارزه با کرونا با هدف مهار این بیماری است.

شهردار قدس اظهار کرد: اجرای دستورالعمل های ابلاغی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا و اقدامات اجرایی در راستای ضدعفونی و گندزدایی معابر سطح شهر، محل اجتماعات و ساختمان های اداری شهرداری و سازمان های تابعه کما فی السابق توسط عوامل آتش نشانی باید تا نابودی کامل ویروس کرونا استمرار یابد.

وی افزود: همچنین سازمان حمل و نقل بار و مسافر می بایست نسبت به گندزدایی سطوح داخلی اتوبوس ها و تاکسی های خطوط داخلی و برون شهری، رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش در بین مسافران در ایستگاه ها و توسط رانندگان طبق روال گذشته معمول نماید.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group