سحرنگار

شهر قدس-شهردار قدس گفت: با وجود تعامل مناسب مدیریت شهری قدس، انجام نشدن اقدامات تکمیلی عمرانی و فنی توسط شرکت راه آهن، موجب عدم بازگشایی زیرگذر تولیدگران در موعد مقرر شده است.
سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس اظهار داشت: با وجود همکاری کامل شهرداری با شرکت راه آهن در تکمیل زیرگذر تولیدگران، اما متاسفانه به دلیل عدم اجرای کامل تعهدات توسط راه آهن، وعده بازگشایی این زیرگذر هنوز محقق نشده است.
وی با اشاره به اجرای عملیات آسفالت مسیر زیرگذر تولیدگران شهرقدس اظهار داشت: پس از سپری شدن مدت طولانی دست و پنجه نرم کردن مردم شهرقدس با انسداد زیرگذر تولیدگران به عنوان یکی از مبادی ورودی و خروجی توسط شرکت راه‌آهن، شهرداری قدس علیرغم نداشتن تکلیف و تعهد قانونی در این پروژه و صرفا به منظور بهره برداری سریع تر این زیرگذر جهت رفاه حال شهروندان شهرقدس، هفته گذشته اقدام به جدولگذاری و آسفالت این محور نمود.
مهندس مختاری تصریح کرد: در راستای عمل به تعهد داده شده در کمترین زمان پس از اجرای عملیات زیرسازی و هدایت آب‌های سطحی، عملیات اجرایی آسفالت لاین های ورودی و خروجی این زیرگذر توسط شهرداری قدس انجام شد.
شهردار شهرقدس با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل مشکلاتی همچون امکان ریزش مصالح باقیمانده بر روی پل تولیدگران روی خودروهای عبوری، امکان بهره برداری از این زیرگذر وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این موارد باید هر چه زودتر توسط شرکت راه آهن برطرف و ساماندهی گردد، چراکه به دلیل استقرار تاسیسات شرکت راه آهن در این پروژه، امکان ورود شهرداری جهت ایمن سازی مسیر وجود ندارد.
وی خواستار تعامل بیشتر شرکت راه آهن در این زمینه شد و افزود: امیدواریم با تعامل مناسب میان مدیریت شهری و راه‌آهن و انجام اقدامات عمرانی و فنی مربوطه، در روزهای آینده شاهد رفع انسداد زیرگذر تولیدگران و برطرف شدن یکی از مشکلات شهرقدس در حوزه دسترسی و کاهش بار ترافیکی باشیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group