سحرنگار

قدس-شهردار قدس از اجرای ۱۳ پروژه عمرانی در قالب طرح جامع ساماندهی معابر در هفته گذشته خبر داد و گفت: رویکرد شهرداری قدس در خصوص ساماندهی معابر مبتنی بر ایجاد تحول ساختاری در کوچه ها و خیابان های سطح شهر است.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه پروژه های متعددی در قالب طرح جامع ساماندهی معابر شهرقدس در حال اجراست، بیان داشت: رویکرد شهرداری قدس در خصوص ساماندهی معابر مبتنی بر ایجاد تحول ساختاری در کوچه ها و خیابان های سطح شهر است، به گونه ای که علاوه بر سهولت در تردد شهروندان، شاخص های دیگری نظیر ارتقای کیفی سیما و منظر شهری و هدایت اصولی آب های سطحی تحقق یابد.

وی افزود: لازمه تحقق اهداف مورد اشاره اجرای اقدامات متعددی همچون زیرسازی و آسفالت، کفپوشگذاری، جدولگذاری و... است که این اقدامات با جدیت در دستور کار شهرداری قدس قرار دارد. پروژه های یادشده با اولویت لکه‌گیری نوارهای حفاری، رفع چاله های سطح معابر، تعویض جداول و رفع نقاط آبگیر اجرایی می گردد.

شهردار قدس به تشریح پروژه های اجراشده در قالب طرح ساماندهی معابر در هفته گذشته پرداخت و گفت: زیرسازی ورودی بیمارستان جدیدالاحداث، بلوار امامزاده، لکه گیری و آسفالت خیابان های انصار، جانبازان، دلگشا، کوچه های اقاقیای ششم در دلفان، نهال، شهید ایمانی، شهيد نبوی جنوبى، شهید تیموری و کوچه عطار نیشابوری در خیابان سجاد(ع) پروژه هایی است که در این راستا اجرایی شده است.

شهردار قدس در پایان خاطرنشان کرد: جدولگذاری خیابان بازسازی شده زیتون و كوچه مصطفى خمينى نیز از دیگر پروژه هایی است که در قالب طرح جامع ساماندهی معابر در هفته گذشته اجرایی شده است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group