سحرنگار

قدس -شهردار قدس با بیان اینکه در شرایط موجود، حفظ سلامت شهروندان و کارکنان شهرداری در اولویت اقدامات مدیریت شهری قرار دارد، گفت: علیرغم محدودیت های ناشی از شیوع کرونا، خوشبختانه در سال جاری روند فعالیت های شهرداری بدون کمترین خللی ادامه یافته و ارائه خدمات به شهروندان روال عادی را طی نموده است.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری اظهار کرد: از آغاز شیوع ویروس کووید۱۹ در کشور، ستاد مقابله با این بحران در شهرداری قدس تشکیل شد که تا امروز اقدامات متعددی را بر مبنای پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار داده و اجرایی نموده است.

وی افزود: ضدعفونی مستمر معابر و اماکن عمومی از جمله ساختمان های ادارات، بانک ها، مدارس، ایستگاه ها و ناوگان حمل و نقل عمومی، توزیع ملزومات بهداشتی میان کارکنان، عدم ارائه خدمات به افراد بدون ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اجرای دورکاری کارکنان و... از جمله اقداماتی است که به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع این بیماری توسط شهرداری قدس اجرایی شده است.

شهردار قدس تصریح کرد: علیرغم محدودیت های موجود، خوشبختانه روند فعالیت های شهرداری بدون کمترین خللی ادامه یافته و ارائه خدمات به شهروندان عزیز روال عادی را طی نموده است.

مهندس مختاری بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط تمامی افراد جهت ریشه کنی کرونا تاکید کرد و بیان داشت: در شرایط موجود، اولویت مدیریت شهری حفظ سلامت شهروندان و کارکنان می باشد که لازم است پروتکل های بهداشتی به طور سفت و سخت اجرایی گردد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group