سحرنگار

شهریار-شهردار اندیشه گفت:طرح پیاده راه سبز یکی از پروژه های فاخر است که نقطه عطفی در شکل گیری آینده شهر اندیشه خواهد بود.

سحرنگار -علی ملکی در اولین نشست تخصصی هم اندیشی ،هماهنگی و برنامه ریزی جهت عملیاتی شدن پروژه بزرگ پیاد ه راه سبزکه با حضور اعضای شورای اسلامی  شهر ،مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت عمران اندیشه و مشاورین طراح پروژه پیاده روی سبز  و سلامت شهر اندیشه در سالن جلسات شرکت عمران برگزارشده بود اظهار داشت : این پروژه خواهد توانست ضمن بهره گیری از ظرفیت های شهر اندیشه یکی از الگوهای مدرن شهرهای اقماری در کشور محسوب گردد که به جز ایجاد محیطی مناسب و فرح بخش باعث حرکت در راستای سیاستهای توریست پذیری و گردشگری  خواهد شد.

وی ادامه داد: شهرداری اندیشه همواره آمادگی خود را برای رفع موانع این طرح بزرگ  اعلام می دارد و حمایت خود را در راستای عملیاتی شدن این پروژه طبق قانون دریغ نخواهد نمود.

گفتنی است طرح پیاده روی سبز و سلامت شهر اندیشه با بهره گیری از پتانسیل های کانال فردیس و هدایت آن به شهر اندیشه در  جهت اجرای یک گذر آبی مصنوعی طبیعی به طول ٣کیلومتر  با هدف  ارتقا ظرفیتهای گردشگری، سرانه های فضای سبز ، تفریحی و توریست پذیر ، با نگرش بر معماری بومی و ایرانی اسلام و تجاری به همراه توجه به اشتغال زایی و درآمدزایی پایدار در دستور کار  شرکت عمران و مدیریت شهری شهر اندیشه قرار گرفته است.


شایان ذکر است در پایان این نشست تصمیمات لازم اتخاذ و وظایف هر دستگاه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group