پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

به گزارش روابط عمومي بهزيستي شهرستان ملارد، دکتر یزدانیار معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهمراه مهندس کرمی رئیس اداره سیاسی و میثم اکبری مسئول حراست از مرکز نگهداری از فرزندان بی سرپرست علی ابن ابی طالب (ع) بازدید و چگونگی رعایت موارد بهداشتی در این مرکز را بررسی نمودند.

با تو جه به اهمیت رعایت موازین بهداشتی طبق پروتکل های ارسالی از سازمان بهزیستی و نیز شبکه بهداشت و درمان مراکز میباست تمامی تلاش خود را در جهت اجرای صحیح این بخشنامه ها انجام تا از شیوع و ابتلا فرزندان جلوگیری شود.
با رعایت موارد مذکور تاکنون گزارشی در خصوص ابتلا و شیوع در مراکز غیردولتی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان ملارد گزارش نگردیده است.
 
شايان ذكر است مركز نگهداری از فرزندان بی سرپرست علی ابن ابی طالب (ع) دارای ۲۴ فرزند پسر ( ۱۰ تا ۱۸ سال ) میباشد که با ۲۰ نفر پرسنل تمام وقت و پاره وقت ( مددکار ، روانشناس و ... ) مشغول بکار بوده و خدماتی مانند : انجام امور آموزش و پرورش فرزندان، امور مددکاری، پیگیری وضعیت درمانی، فرهنگی، ورزشی ، مهارت آموزی ( با توجه به علائق ایشان)، امور مربوط به اشتغال و .... را ارائه میدهد.
در پایان این بازدید یزدانیار در جریان روند تحصیلی و موفقیت های فرزندان در عرصه های علمی، ورزشی ، هنری و .... قرار گرفت و فرزندان نیازهای خود مانند ساخت زمین چمن در مجموعه مرکز و نیز استفاده از سالن های ورزشی را مطرح نمودند. 

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group