سحرنگار

شهریار-کیفیت و کمیت آب شرب شرب روستاهای شهر وحیدیه شهرستان شهریار افزایش یافته است.

سحرنگار-مدیر امور آبفای شهر وحیدیه با اعلام این خبر گفت: اخیراً آبرسانی به روستاها به شرکت آب و فاضلاب شهری محول شده است، و پس از تحویل گیری در دو ماه گذشته اقداماتی به منظور تامین آب شرب روستاییان برنامه ریزی و انجام شده است.

ناصر کولیوند افزود: طی دو ماه اخیر پس از تحویل گیری روستاها انشعابات آب غیرمجاز در اقطار مختلف تا ۳۲ میلیمتری که برای استفاده در باغ و یلاها مورد استفاده قرار مي گرفت، توسط عوامل اجرایی شناسایی و و جمع آوری شد.

او اظهار داشت: متاسفانه انشعابات غیرمجاز در حاشیه روستاها بسیار است، و توسط افراد سود جو برای باغ ویلاها و استخرها مورد استفاده می شود، که علاوه بر هدر رفت آب و خسارت به شبکه سبب تضیعع حقوق مشترکین روستایی خواهد شد.

کولیوند در ادامه در خصوص عملیات های عمرانی گفت: در این فاصله کوتاه پس از تحویل گیری آبرسانی روستاها اقدام به تعویض ۶ دستگاه الکتروپمپ چاه آب شرب در روستاهای بکه، یبارک، فرارت و اصیل آباد کرده ایم و همچنین الکتروپمپ مخزن زمینی ۱۰۰۰ مترمکعبی روستای کرد امیر تعویض شد، که با اجرای این عملیات ها بر میزان تولید آب شرب در این روستاها به میزان قابل توجه افزوده شده است.

مدیر امور آبفای شهر وحیدیه در پایان ضمن اینکه تامین آب شرب با کیفیت و پایدار برای همه مناطق تحت پوشش را مهمترین رسالت آبفا خواند از آغاز عملیات خط انتقال چاه جدید الحفر روستای اصیل آباد به طول ۷۰۰ متر در هفته جاری خبر داد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group