سحرنگار

ملارد- مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران از افتتاح 14 پروژه ورزشی در هفته دولت خبر داد.

سحرنگار-رضا گلمحمدی ظهر امروز در مراسم افتتاح دو سالن ورزشی که با حضور حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرملارد، سجاد برنجی فرماندار شهریارو جمعی از مسئولان محلی برگزار شده بود اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح بخشی از پروژه های استان تهران در شهرستان ملارد هستیم که ما در هفته دولت 5 پروژه روستایی و 9پروژه شهری با اعتبار 14 میلیارد و 900میلیون تومان دردستور کار داریم.

وی افزایش سرانه های ورزشی را یکی از دغدغه های اداره کل ورزش و جوانان عنوان کردوافزود: رشد سرانه های ورزشی استان تهران اولویت برنامه های ما می باشد وامید است با اتمام ویروس کرونا شاهد حضور نشاط آفرین جوانان و ورزشکاران در اماکن ورزشی باشیم.

گلمحمدی به میزان افزایش سرانه های ورزشی پرداخت و گفت: با بهره برداری از پروژه ها حدود28 هزار متر مربع زمین فوتبال و 11هزار متر سالن ورزشی سرپوشیده اضانه می شود.

وی یاد آور شد: هم اکنون 75 پروژه نیمه تمام در استان داریم و امید است قبل از اتمام این دولت به سرانجام برسد.

وی در پاسخ  به نحوه پذیرش و استخدام قهرمانان و ورزشکاران نیز گفت: استخدام ورزشکاران استان تهران بر اساس پروتکل های امور استخدامی کشور است و به سهم استان تهران 5 قهرمان ورزشی داشتیم که همگی استخدام شده اند.

وی ادامه داد:پروژه های ورزشی افتتاح نشده نیز طی روزهای آتی با حضور وزیر محترم ورزش و استاندار تهران در شهریار به بهره برداری خواهد رسید.

 افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهدای قشلاق ملارد و سالن ورزشی حضرت علی اکبر(ع) در شهرک جعفریه از برنامه های حضور گلمحمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران در شهرستان ملارد بود

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group