سحرنگار

 

شهریار - داود فهیم راد رئیس این اداره همزمان با اولین شب قدر از اهدای بسته کمک معیشتی و حمایت مالی به چند خانواده مددجوی امور اجتماعی و توانبخشی که به کرونا مبتلا شده بودند خبر داد.

 


سحرنگار-  داود فهیم راد رئيس اداره بهزیستی شهریار ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی (ع) گفت : در پی شیوع ویروس کرونا با تلاش شبانه روزی جهت کمک به تامین معیشت افراد کم برخوردار و خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا که جزو مدد جو ها میباشند با استفاده از ظرفیت خيران و بهزیستی شهرستان شهریار بسته های معیشتی در چند مرحله توزیع شده است .

 

وی به اهمیت تامین معیشت خانواده هایی که به کرونا مبتلا شده بودند اشاره کرد و افزود : خانواده هایی که به کرونا میشوند دغدغه درمان بیماری کرونا از یک طرف و تامین مایحتاج زندگی از طرف دیگر فشار زیادی را به اعضای خانواده وارد می کند در این راستا  اداره بهزیستی شهریار به مدد جو هایی که درگیر این ویروس هستند کمک نقدی و غیر نقدی در دستور کار قرار داده است .

 

فهیم راد اظهار داشت : امیدواریم با کمک خیرین به تامین معیشت مدد جویان سازمان بهزیستی کمک کنیم و ویروس کرونا نیز هر چه سریعتر خاتمه یابد.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group