پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

قدس-سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس گفت: هدایت رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها در راستای حل مشکلات صنایع منطقه‌ای مطرح و کاربردی می‌شوند.


سحرنگار--عبدالله قاسمی ‌پیربلوطی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت اظهار کرد: هدایت رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها در راستای حل مشکلات صنایع منطقه‌ای مطرح و کاربردی می‌شود و این موضوع از زمان مسئولیت دکتر طهرانچی مد نظر قرار گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به موقعیت دانشگاه صنعت و تجارت به‌عنوان برنامه علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس پیش‌بینی و معرفی شده است. در همین راستای کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای، اخذ مجوز و ارائه محصولات بهداشتی بر پایه صنایع کشاورزی از اقداماتی بود که باید در دستور کار قرار می‌گرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت اضافه کرد: در این منطقه ۱۵۰۰ واحد صنفی و صنعتی وجود دارد و مهم‌ترین آنها شامل قطعه‌سازی خودرو با حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ مورد در شهر قدس، صنایع خودرو مانند ماشین‌آلات سنگ‌شکن، ماشین‌آلات و خودروها، ظروف یک‌بارمصرف، صنایع بسته‌بندی مواد غذایی، تولید قارچ و غیره است.

قاسمی‌پیربلوطی عنوان کرد: با توجه به وسعت و تداخل موضوع صنعت و تجارت با برنامه علمی سایر واحدها در جلسه استان مقرر شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با عنوان برنامه علمی در صنعت ساخت و تولید فعالیت خود را ادامه دهد.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group