پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

شهریار- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح«آرامش یک» در شهرستان‌های غرب استان تهران خبر داد و گفت: طی این طرح ۳۱۶ فقره انواع پرونده سرقت کشف و ۱۸۲ سارق دستگیر شد.


سحرنگار- سردار کیوان ظهیری عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از کشفیات پلیس اظهار داشت: با اجرای طرح عملیاتی «آرامش یک «با هدف مبارزه با سرقت، مقابله با سارقان، مالخران و قاچاقچیان مواد مخدر در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران، ۶۰ دستگاه خودرو مسروقه کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری ۱۲۸ نفر خرده فروش مواد مخدر در این عملیات توسط مأموران پلیس، گفت: در این راستا ۱۰۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

ظهیری با اشاره به اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضائی با اجرای ۱۳۷ حکم، ۱۸۲ نفر سارق دستگیر، ۲۱ قبضه سلاح سرد و گرم کشف شد، گفت: در راستای اجرای این طرح ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مأموران انتظامی کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: در این عملیات ۲۴۶ خودرو و موتورسیکلت به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توقیف شدند.

ظهیری در پایان با اشاره به اینکه اجرای طرح عملیاتی «آرامش» در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group