سحرنگار

ملارد-فرماندار شهرستان ملارد در سی امین جلسه شهرستانی ستاد مبارزه با کرونا با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های وزارت کشور در خصوص پیشگیری از این بیماری گفت : مهمترین اقدام و کار در زمینه مبارزه با کرونا آگاهی‌بخشی عمومی است و مردم باید مجددا از خطرات غیرقابل جبران این بیماری اطلاع پیدا کنند .


سحرنگار-نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد در جلسه روز چهارشنبه بیست و پنجم تیر ماه افزود : برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری همه ادارات باید بسیج شوند و اتاق اصناف نیز باید در بحث بازرسی ورود جدی پیدا کند و در صورت نیاز ضمن بهره گیری از ظرفیت های بسیج اصناف الزام استفاده فروشندگان صنوف از ماسک و تردد شهروندان در پاساژها بدون ماسک ممنوع و در دستور کار قرار دهد .
سجاد برنجی در ادامه با تاکید بر تولید ماسک ارزان با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در شهرستان گفت : آمادگی لازم را داریم تا فضای لازم برای گروه‌های جهادی جهت تولید ماسک ارزان برای عرضه به مردم را قرار دهیم .
فرماندار ملارد یادآور شد : مردم باید بدانند  که بیماری کرونا شاید تا پایان سال ادامه داشته باشد  لذا استفاده از ماسک باید جزء فرهنگ شهروندی و در سبد خانواده لحاظ گردد.
وی افزود :شهرداری ها باید در مورد ایجاد فضای تبلیغی شهر و موضوع فرهنگ سازی در خصوص استفاده از ماسک اقدام نمایند همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی نیز براساس پروتکل های ابلاغی خدمات دهند.
فرماندار ملارد تصریح کرد: خودروهای هشدار دهنده درخصوص اعلام موارد بهداشتی توسط مردم برای پیشگیری از بیماری توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مهیا شوند.
سجاد برنجی  نماینده عالی دولت در شهرستان  اعلام کرد نماز جماعت  در مساجد بر اساس پروتکلهای قبلی  و تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط  برگزار نمیگردد همچنین فعالیتهای باشگاه‌های ورزشی ، برگزاری مراسمات مذهبی و شادی در تالارها و مجموعه های ورزشی ممنوع  و در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی  محدودیت‌ها در شهرستان بیشتر می شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group