سحرنگار

شهریار-طاهری فرماندار شهریار با اشاره به لزوم مدنظر قراردادن مطالبات مردمی و برخورد بدون تعارف با تخلفات ساختمانی در صباشهر، گفت: بابت پروژه مطالعه نشده محور آدران- صباشهر از مردم این شهر عذرخواهی می‌کنم و انشالله به زودی این محور ساماندهی خواهد شد. 

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار فرماندار شهریار امروز در نشست شورای اداری شهرستان شهریار ویژه شهر صباشهر با ضمن تبریک هفته بسیج و ولادت حضرت امام حسن عسکری (ع) اظهارداشت: جلسات شورای اداری ویژه هر شهرستان به صورت مستمر و ویدیو کنفرانس برگزار می شود که قطعاً مفید فایده بوده و موجب واقفیت بیشتر مسئولان نسبت به مسائل و موضوعات هر شهر می شود.

وی افزود: نکته مهم در این جلسات آن است که با تعهد مسئولان نسبت به اجرای این مصوبات اقدام شده و با صرف زمان مناسب آنها را به نتیجه برسانند که بسیار مورد نیاز است.

فرماندار شهریار بیان داشت: در هفت شهر شهرستان شهریار مسائل و مشکلات زیادی وجود دارد و زیرساخت ها نسبت به جمعیت بارگذاری شده تناسب ندارد و بایستی در شرایط فعلی کشور مسؤولان تلاش مضاعفی را داشته باشند و همواره مطالبه و نظر مردم را مدنظر قرار دهند.

طاهری گفت: در صباشهر با روند مناسب شهردار و همکاری اعضای شورای اسلامی، اقدامات با چارچوب مناسب و قانونی در پیش است و امام جمعه محترم صباشهر نیز رصد کاملی نسبت به موضوعات و مسائل دارند و همواره ایشان یار و مددکار مجموعه اداری در راستای حل مشکلات مردم بودند که مراتب تقدیر و تشکر خود و اعضای شورای تامین را از ایشان اعلام می‌کنم.

وی ادامه داد: شهردار صباشهر بایستی نسبت به مسائل و موضوعات مهم و مورد نیاز شهر توجه ویژه داشته و با ساخت و ساز غیرمجاز و تخلفات بدون تعارف برخورد کرد و تا این موضوع در چارچوب قانونی عملیاتی شود.

فرماندار شهریار خاطرنشان کرد: در خصوص موضوع پروژه زیرگذر محور آدران صباشهر نیز متاسفانه اتفاقات مناسبی نیفتاد که ما مسئولان در آن مقصر هستیم و نبایستی این موضوع در زمان خود بدون مطالعه صورت می‌گرفت و کارگاه آن تجهیز می شد که بنده به نوبه خود از مردم صباشهر خواهی می کنم و برنامه ما بر این است تا با مطالعه و طرح جدید به زودی به سمت ساماندهی مسیر حرکت کنیم.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group