سحرنگار

شهریار- فرماندار شهریار: اداره آموزش و پرورش شهریار با عملکرد خوب یکی از موفقترین ادارات شهریار است.


سحرنگار- نورالله طاهری ظهر روز پنجشنبه در آئین کلنگ زنی شش فضای آموزشی که با حضور مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی، نورالله طاهری فرماندار شهریار، مجید پارسا رئیس آموزش وپرورش و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهر وحیدیه برگزار شد از عزم جدی شهرستان در راستای ساخت مدرسه اشاره کرد و دراین باره اظهار داشت: شهرستان شهریار با داشتن 170 هزار دانش آموز نیازمند فضاهای آموزشی بیشتر است وخوشبختانه مدیر آموزش پرورش ، استاندار، معاون استاندار، مدیرکل محترم آموزش و پرورش در حوزه ساخت مدرسه کار ویژه ای صورت گرفته و با اتمام طرح احداث مدرسه تحول ارزند ای دراین میان شاهد خواهیم بود.
وی نقش همراهی شهرداران شهرستان شهریار در زمینه ساخت مدرسه را نیز ارزشمند خواند و افزود: برای ساخت مدرسه شهرداران به ویژه شهرداری شهریار به میدان آمدند و با طرح جدیدی که در شورای آموزش استان به تصویب رسید شهرداران با تغییر کاربری مقداری از زمین های آموزشی توانستند فضای آموزشی را تبدیل به ساخت مدرسه کنند که هم اکنون 9 مدرسه فقط در شهریار در حال احداث می باشد و همین نگاه در شهرداران 7 شهر شهریار به قوت خود باقی است.
وی ادامه داد: در شهریار هر ساله 800هزار دانش آموز به سیستم آموزشی اضافه می شود که به کلاس درس بیشتری نیاز داریم و اگر هر ساله کلاس برای دانش آموزان اضافه نشود با مشکل مواجه خواهیم بود.
وی ضمن تشکر از اجرایی شدن شش پروژه آموزشی در شهرستان شهریار گفت: قطعا با روند مهاجرت و وضعیت اقتصادی ما در آینده مهاجرت با مهاجرت به شهرستان مواجه خواهیم شد که نیاز به ساخت 300 کلاس در شهرستان وجود دارد.
طاهری اظهار داشت: داشتن کلاس های 35 نفری خوب نیست و برای ساخت مدرسه ما 50 درصد پروژه و زمین ها را از طریق خیرین یا شهرستان انجام می دهیم و مابقی آن را سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز طی توافق نامه ای انجام دهند.
وی در پایان از همه کسانی که با تمامی مشکلات باعث شدند تا مسیر تعلیم، تربیت، آموزش و درس به روال خود طی شود قدردانی و تشکر نمود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group