سحرنگار

با عزل امیر کریمی توسط شورای شهر صباشهر به‌دلیل عدم سکونت در محل خدمت، کش و قوس‌هایی برای تصدی مسئولیت مدیریت شهرداری صباشهر شهرستان شهریار به‌وجود آمد.


پس از عزل امیر کریمی شهردار سابق صباشهر توسط شورای این شهر، اتفاقات جدیدی در اینباره رخ داد به‌طوری که زمزمه‌هایی از انتخاب فردی به نام نادر روحی به‌عنوان جایگزین وی به میان آمد و حتی شورا نسبت به آن رأی‌گیری کرد.

اما این پایان ماجرا نبود و کمیته تطبیق فرمانداری شهریار این پیشنهاد را رد کرده و فرماندار شهریار رسماً ادامه کار امیر کریمی را به‌عنوان شهردار صباشهر اعلام کرد.

در نهایت مهدی صمدی‌زاده به‌عنوان سرپرست شهرداری صباشهر منصوب و این ماجرا ابعاد تازه‌تری به خود گرفت.

در همین راستا نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران از اجرای قانون و بررسی کمیته تطبیق درباره احراز شرایط و صلاحیت شهردار شدن افراد سخن به میان آورد و گفت: این قانون است که مشخص می‌کند فرآیند به چه صورتی پیش برود و نظر کمیته تطبیق لازم الاجراست.

حال سئوال از فرماندار شهرستان شهریار این است که چرا تاکنون نسبت به منع قانونی حضور امیر کریمی در تصدی منصب شهردار صباشهر به‌دلیل عدم سکونت در محل خدمت تذکر داده نشده و اقدامی صورت نگرفته و اگر عدم سکونت وی در محدوده کاری موجب عزل وی شده است چرا تا قبل از اقدام شورا برای عزل وی، فرمانداری به‌عنوان مجری قانون و دستگاه حاکمیتی و نظارتی این مسئله را پیگیری نکرده است و اگر شرایط احراز تصدی مدیریت شهرداری‌ها سوابق مدیریتی خاصی است چرا تاکنون امیر کریمی با رزومه موجود در سایت شهرداری صباشهر در این پست ابقاء شده و ادامه کار داده است که بهتر است جناب فرماندار این موضوع را برای مردم صباشهر روشن کند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group