سحرنگار

قدس -مهندس مسعود مختاری شهردار قدس از افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار شهر با احداث بوستان یک هکتاری در شهرک عزیزی خبر داد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با اعلام این خبر تصریح کرد: متاسفانه شهرک عزیزی به عنوان یکی از مناطق کم برخوردار شهرقدس، در ادوار گذشته از نگاه ویژه متولیان امر محروم مانده و سطح کیفی زندگی شهری در این منطقه دارای وضعيت نامطلوبی است.

شهردار قدس اظهار داشت: خوشبختانه رویکرد مثبت مسئولین اعم از امام جمعه محترم، نماینده مجلس، فرمانده ناحيه مقاومت بسیج، اعضای شورای شهر و شهرداری به عنوان نهاد اجرایی، رفع مشکلات ساکنین این شهرک و ارتقای سطح رفاه و کیفیت زندگی شهری با افزایش سرانه های مختلف در این منطقه است.

وی در ادامه افزود: مجموعه مدیریت شهری به‌همراه مسئولین ارشد شهرستانی و استانی، در چند نوبت از این شهرک بازدید کردند و مشکلات ساکنین را مورد بررسی قرار دادند.

شهردار قدس عنوان کرد: ضمن رفع مشکلات ساکنین شهرک عزیزی، جهت ارتقای سرانه های مختلف احداث بوستان یک هکتاری در این منطقه در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. عملیات نخاله برداری و تسطیح زمین پروژه مذکور انجام شد و در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی احداث بوستان در این مکان آغاز خواهد شد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group