سحرنگار

قدس- شهردار قدس با اشاره به جابه جایی روزانه ۴۵ هزار شهروند در این شهرستان بر اهتمام شهرداری جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در سیستم حمل و نقل عمومی شهر تاکید کرد.

سحرنگار-مسعود مختاری اظهار داشت: با آغاز بحران همه گیری ویروس کرونا در کشور، یکی از حوزه‌هایی که به طور مستقیم در معرض تهدید این بیماری بوده و می‌تواند به کانون شیوع این ویروس تبدیل شود، شبکه حمل و نقل عمومی است بر همین اساس اقدامات گسترده‌ای به منظور پیشگیری و مقابله با انتشار این ویروس در دستور کار سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قدس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۴۵ هزار شهروند قدسی از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری قدس جا به جا می‌شوند، گفت: از این رو اقدامات گسترده‌ای به منظور مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی رانندگان و شهروندان عزیز صورت می‌گیرد.

شهردار قدس در تشریح این اقدامات بیان داشت: ضدعفونی کلیه خودروهای فعال در ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و ایستگاه‌های سطح شهر، اجرای فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی، الزام استفاده رانندگان از ماسک، توزیع ملزومات بهداشتی بین رانندگان و فرهنگ سازی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شبکه حمل و نقل عمومی از جمله اقدامات انجام شده در این حوزه می‌باشد.

شهردار قدس گفت: روزانه حدود ۴۵۰۰۰ شهروند از طریق شبکه حمل و نقل عمومی شهرقدس جابجا می‌شوند که بر اهتمام شهرداری قدس در راستای اجرای دقیق و صحیح پروتکل‌های بهداشتی در سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری و بین شهری تاکید می‌شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group