سحرنگار

شهریار_ شهردار شهریار از فراهم بودن بستر ،شرایط و ویژگی های فوق‌العاده شهریار جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.

سحرنگار-بهروز کاویانی صبح امروز در حاشیه جلسه ای که با محوریت سرمایه گذاری با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر و معاونان برگزار شده بود اظهار داشت: رویکرد مدیریت شهری توسعه و رونق اقتصاد شهری با محوریت سرمایه گذاری و نقش سرمایه گذاری شهری در توسعه و عمران شهری و ارتقاء خدمات رسانی است و در همین راستا شهریار به دلایل جمعیتی ،نزدیکی به کلان شهرهای تهران و کرج وموقعیت جغرافیایی شرایط مناسبی برای جذب سرمایه گذار و حضور بخش خصوصی در اجرای پروژه هادارد.
وی ادامه داد:رفع موانع سرمایه گذاری و کاهش نظام بروکراسی اداری مورد تاکید مدیریت شهری در حوزه سرمایه گذاری شهری است و از این رو تکمیل پرژه های نیمه کاره شهری مورد تاکید است.
کاویانی با اشاره به پروژه سرمایه گذاری آریومال و ضرورت تسریع در عملیات عمرانی و تکمیل آن گفت :این پروژه مشارکتی به مساحت ۱۲۰۰مترمربع در ۶طبقه باکاربری اداری ، تجاری، تفریحی و خدماتی با ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند توجه ورفع مشکلات وتسریع در اجرای عملیات عمرانی است تا در اینده نزدیک مورد بهره برداری و استفاده شهروندان قرار گیرد.
شهردار شهریار افزود: امیدوارم با همکاری شورای اسلامی شهر وبا تنظیم و تصویب متمم قراردادو الحاقیه ، مسیر اجرا وتکمیل این پروژه و سایر طرح های مشابه هموار گردد.
وی تصریح کرد:شرایط اقتصادی ایجاب می کند بیش از گذشته زمینه و بستر حضورسرمایه گذاری بخش خصوصی را در اجرای پروژه های شهری و عمرانی و تامین منابع فراهم کنیم تا زمینه تحقق منابع درآمدی پایدارو رونق اقتصادی و ارتقاء خدمات رسانی فراهم گردد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group