سحرنگار

 

شهریار - مدیریت شهری در راستای شفافیت و توزیع عادلانه فرصت ها کلیه معاملات را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت واجرا می کند.


سحرنگار - مهندس کاویانی شهردار شهریار شفافیت و توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات و ارتقاء سلامت اداری را از مطالبات شهروندان و حقوق اساسی مردم دانست وگفت: شهرداری شهریار در راستای سیاست های کلان دولت مبنی بر تحقق اصل شفافیت کلیه معاملات شامل مناقصه ها ، مزایده ها و فراخوان ها را به صورت الکترونیکی واز طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) ثبت و اجرا می کند.

وی تحقق توسعه پایدار ،متوازن و عدالت اجتماعی ، جذب سرمایه گذار وارتقاء رضایتمندی شهروندان را در بستر شفافیت و توسعه دولت الکترونیک عملی دانست و بر مشارکت شهروندان در اجرای این طرح وکمک به مدیریت شهری تاکیدکرد.

شهردار شهریار ایجاد بستر مناسب برای شفافیت و فساد زدایی ورفع هرگونه تبانی احتمالی در انجام معاملات ،توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات بین متقاضیان و پیمانکاران ،جلوگیری از معامله کالاهای خارجی ،صرفه جویی درهزینه ها، کوتاه شدن دست واسطه ها و دلالان در انجام معاملات دولتی و ارتباط با سامانه های نظارتی و سازمان برنامه و بودجه کشور را از اهداف مهم دیگر اجرای این طرح دانست.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group