سحرنگار

شهریار-دکتر رنجبر شهردار باغستان با اشاره به مطالبه مهم شهروندان در خصوص تامین روشنایی معابر و محلات، گفت: طرح اجرایی تامین و اصلاح روشنایی معابر و محلات شهر باغستان با انجام اقدامات فنی مربوطه در راستای بهبود وضعیت فعلی در دست اقدام است.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان در خصوص طرح ساماندهی روشنایی معابر و محلات شهر باغستان اظهار داشت: موضوع برخورداری از روشنایی در معابر و محلات همواره یکی از مطالبات اساسی و به حق شهروندان بوده است.

وی افزود: موضوع تامین روشنایی شهرها علاوه بر ارتقا منظر شهری، فواید متعددی همچون افزایش ضریب امنیت شهروندان، کاهش وقوع جرائم و افزایش ایمنی ترافیکی معابر در تردد شبانه وسایل نقلیه را به دنبال دارد.

شهردار باغستان بیان کرد: موضوع تامین روشنایی در سطح شهرها علاوه بر وظیفه شهرداری‌ها، نیازمند عمل به تعهدات و وظایف ادارات خدمات‌رسان مربوطه برای جلب رضایتمندی شهروندان دارد.

دکتر رنجبر اضافه کرد: شهرداری باغستان در پاسخ به مطالبه شهروندان و حتی فراتر از وظیفه قانونی، اقدام به اجرای طرح تامین روشنایی در معابر، محلات، میادین و بوستان‌های شهر با راه‌اندازی و اصلاح پایه‌های چراغ، برج‌های نور، اصلاح شبکه کابل‌کشی و تعمیر کنتورهای مربوطه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات مبتلا به در اجرای این طرح سرقت متناوب تجهیزات روشنایی است که بایستی تمهیداتی برای کاهش این مشکل اندیشیده شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group