سحرنگار

شهریار-فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: امنیت مردم برای پلیس خط قرمز است و اگر به هر نحوی تخطی صورت بگیرد برخورد می کنیم.

سحرنگار-سردار ظهیری صبح امروز در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه کا در سالن اجتماعی فرماندهی برگزار شده بودبه عملکرد طی هفت ماه سال 99 پرداخت و اظهار داشت: با توجه به افزایش تماس ها از سوی شهروندان که 15درصد افزایش داشته و به نسبت کار پلیس نیز بیشتر شده است و در همین راستا تقدیر ازکارکنان نظارت همگانی 197 نیز 83درصد بیشتر شده است .

وی ادامه داد: در بحث دستگیری اراذل و اوباش 51 درصد افزایش داشته ایم و این مهم جزو دغدغه های اصلی ماست و کسانی که امنیت مردم را به مخاطره بیندازند پلیس با آنها برخورد میکند .
وی تصریح کرد : 24باند عمده مواد مخدر در غرب استان منهدم شده است که 71 درصد موفقیت داشته ایم همچنین کشف سرقت 12درصد نسبت به سال گذشته بیشتر شده و مجموعه دستگیری سارقین نیز 20 درصد افزایش یافته است .

وی افزود:متاسفانه جرایم سایبری نیز با توجه به روی آوردن مجرمین افزایش یافته و پلیس فتا تمام تلاش خود را انجام میدهد و دستگیری 100درصد افزایش یافته است ودر خصوص تصادفات نیز 14درصد کاهش فوتی ها داشته ایم و تخلفات شهروندان 5درصد افزایش یافته است .
وی در ادامه به طرحهای اینده پلیس اشاره داشت و افزود :24درصد افزایش مطالعات در همه زمینه ها داریم و در بحث مشاوره اعتیاد و مددکاری 3مرکز مشاوره در اسلامشهر شهریار و ملارد فعالیت میکنند .

ظهیری خاطر نشان کرد :جمع اوری معتادین متهاجر جزو دغدغه های اصلی ما و شهروندان میباشد و ور این خصوص اقداماتی نیز صورت گرفته است .
وی در پایان از زحمات تمامی کارکنان سردار خانچلری و سرهنگ سرپناه تشکر و قدردانی نمود همچنین در پایان از کتاب درمان چند فرهنگی رونمایی شد .

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group