پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 

شهردار باغستان با اشاره به اجرای عملیات‌های عمرانی بازسازی تعدادی از مراکز اداری شهرداری باغستان پس از آبان ماه سال گذشته به منظور عدم ایجاد اخلال در فرآیند خدمات‌رسانی به شهروندان، گفت: ساختمان‌های اداری ماهیتی جز خدمت رسانی به شهروندان نداشته و این مراکز ضمن تعلق به شهر و شهروندان در توسعه پایدار شهری موثر هستند.

 

 

سحرنگار- دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان اظهار داشت: در فرآیند خدمت رسانی به شهروندان، انجام امورات اداری و پاسخ به نیازهای اساسی برای پیشبرد حرکت شهرها، نقش ساختمان‌ها و مراکز اداری بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: ساختمان‌ها و فضاهای اداری با توجه به تردد بالای روزانه و لزوم تکریم ارباب رجوع بایستی به بهترین نحو به منظور سهولت در خدمات رسانی و جذب بالاترین بازدهی طراحی شود.

شهردار باغستان بیان داشت: متاسفانه پس از عبور از آبان ماه سال گذشته و تخریب و ورود خسارات به بخش عمده‌ای از ساختمان‌ها و مراکز اداری شهرداری باغستان، مدیریت شهری باغستان با تاکید بر عدم اخلال در فرآیند خدمات رسانی روزانه به شهروندان ساخت و بازسازی مراکز اداری شهرداری را بنابر اولویت را در دستور کار قرار داد.

دکتر رنجبر گفت: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، احداث و بازسازی مراکز اداری شهرداری باغستان با تاکید بر رعایت تمامی اصول فنی و مهندسی، طراحی منطقی و کاربردی، درنظر گرفتن امنیت و سلامت کارکنان و نمای مناسب آغاز شد.

وی ادامه داد: در همین راستا طی یک سال گذشته بازسازی و احداث مجدد ساختمان‌های شهرداری مرکزی، ساختمان معاونت خدمات شهری و امور شهر، ساختمان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، ساختمان ایستگاه آتش نشانی محله نصیرآباد و ساختمان شهرداری ناحیه یک باغستان توسط شهرداری باغستان انجام شد.

شهردار باغستان تصریح کرد: البته اقدامات شهرداری باغستان در بازسازی و راه‌اندازی مراکز اداری و خدمات متداول مختص به این مراکز نبوده است و شهرداری باغستان در حوزه‌ها و موضوعات مختلفی اقدامات مربوط را انجام داده است که تمام این‌ها در راستای هدفی جز خدمت به مردم نیست.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group