سحرنگار


شهریار - مدیر امور آب وفاضلاب شاهدشهر از اصلاح شبکه و انشعاب آب در خیابان خوارزمی مدرسه بعثت خبر داد .

 

             سحرنگار - داود سمیعی زنوزی مدیر امور آب و فاضلاب شاهد شهر در خصوص این طرح اظهار داشت: شبکه توزیع در خیابان خوارزمی پشت مدرسه بعثت و کوچه های آن محدوده، بعلت فرسوده بودن شبکه توزیع و قطر کم، قادر به پاسخگویی به تقاضای آب شرب شهروندان نبوده و این مشکل همواره موجب کمبود و افت فشار آب در خیابان مذکور می شد .

او افزود: به منظور تامین آب شرب مورد نیاز ساکنین این محدوده نسبت به نسبت به اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی به متراژ 570 متر با لوله هایی به قطر 110 و 90 میلیمتری از جنس پلی اتیلن اقدام شد.

سمیعی اظهار داشت: با توجه به حجم فعالیتهای عمرانی آبفا تامین آب شرب شهروندان شاهدشهر، برداشت آب از چاهها با عمق بیش از 200 انجام می شود، به همین دلیل همواره محدودیت های تامین آب همواره وجود دارد و شهروندان برای گذر از بحران کم آبی بویژه در زمان های اوج مصرف، لازم است مصرف آب در منزل را مدیریت کنند، تا دچار مشکل قطع و یا افت فشار نشوند.

مدیر امور آبفای شاهد شهر در پایان از مردم خواست در صورت بروز هرگونه نشتی و شکستگی شبکه آبرسانی و مشاهده انشعاب آب غیر مجاز از طریق شماره تلفن 122 مراتب را اطلاع رسانی کنند تا همکاران واحد امداد در اسرع وقت نسبت به آن اقدام نمایند.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group