سحرنگار

قدس-رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: شهر نیمه صنعتی قدس نباید آمار بیکاری بالا داشته باشد.

سحرنگار-حسین چناقچی در جلسه رسمی ۲۵۹ شورای اسلامی شهرقدس که با حضور رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان قدس برگزار شد، ضمن تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها گفت: یکی از مهمترین اقدامات شورای پنجم انتخاب شهردار با تجربه و باتدبیر برای سکانداری شهرداری قدس بوده که از تمام زحمات وی برای عمران و آبادانی شهر تقدیر و تشکر می نماییم.


وی با اشاره یه افزایش شیوع و اوج گیری دوباره بیماری کرونا در کشور، عنوان کرد: در حال حاضر مهمترین راهکار برای کاهش بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی، عمل به توصیه های ستاد کرونا، زدن ماسک و کمک به پیشگیری از بیماری است.


چناقچی اظهار داشت: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز تذکراتی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در پارک ها، پایانه های حمل و نقل عمومی، کارخانه ها و ادارات داشت و از شهروندان خواستار شد که به دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند و حتما از ماسک استفاده نمایند.


وی ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری قدس آماده هرگونه همکاری با شبکه بهداشت و درمان است زیرا دغدغه همه مسئولان در حال حاضر فقط سلامت شهروندان است و زحمات کادر درمان و پزشکی تقدیر و تشکر نمودند.

رییس شورای اسلامی شهرقدس با تاکید بر اینکه نرخ بیکاری شهر نیمه صنعتی قدس بالاست، گفت: با وجود بیش از ۱۷۰۰ واحد صنعتی، تولیدی و معادن شن و ماسه این نرخ بیکاری بسیار بالا است.


وی افزود: اداره کار باید از این ظرفیت و پتانسیلی که قدس دارد استفاده نماید تا آمار اشتغال شهر افزایش یابد.

چناقچی اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیکاری اداره کار باید تدابیری را ایجاد نماید که ضمن حفظ تولید و اشتغال سلامتی کارگران عزیز به خطر نیفتد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group