سحرنگار

جلسه بهزیستی شهریار  با جناب سرهنگ الهیاری فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهریاردر راستای تعامل جهت کمکهای مومنانه به جامعه هدف شهرستان برگزار شد .

 


سحرنگار - صبح امروزجلسه ای با حضور داود فهیم راد رییس اداره بهزیستی شهریار با فرمانده سپاه شهرستان جناب سرهنگ الهیاری با موضوع شرح وظایف سازمانی و نیازهای جامعه هدف در راستای تعامل و جلب وجذب مساعدت های سایر ارگانها از جمله پتانسیل موجود سپاه وبسیج برگزار شد.


در این جلسه فهیم راد ضمن قبولی طاعات از آثار و فواید احسان وهمدلی مومنانه که باعث افزایش رزق و روزی و ارتقاء سطح اقتصادی در جامعه میشود اشاره کرد وافزود: باتوجه به تاکیدات ولیّ امرمسلمین در خصوص ایجاد پویش گسترده برای همدلی و کمک مومنانه به مستمندان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا را انجام می دهیم .


وی در ادامه خاطرنشان کرد: به همین منظور در اداره بهزیستی شهرستان مصمم هستیم با جذب حداکثری کمک‌های مردمی و مشارکت خیران و نیکوکاران، غم و اندوه اثرات این ویروس منحوس را با خاطره خوش همدلی و مهرآفرینی خیرین گرامی با استعانت از خداوند سبحان جبران کنیم.


فهیم راد درپایانبه کمک های همدلانه ومومنانه ، بسته های معیشتی -مسکن معلولین-اشتغال وصیانت وتوانمندسازی معتادین پاک شده-مناسب سازی معابر واماکن عمومی -اقدامات پیشگیرانه جهت کاهش آسیب و مسائل پیرامونی وسایر موارد جامعه هدف سازمان و همپوشانی وتبادل نظر اشاره کرد.


جناب سرهنگ الهیاری نیز طی صحبت های لازم و اشاره نمودن به معضلات ومشکلات همشهریان و ارایه پیشنهادات سازنده ودر این جلسه از سوی هردو مقام مسول ارایه گردید وهمچنین در ادامه جلسه معاونت های مشارکت ها وامور اجتماعی سپاه وسرگرد رمضانخانی در خصوص نحوه خدمات وکمک به مسکن معلولین توسط ارگان سپاه وادامه روند تعاملات گزارش دهی داشته ودر پایان جلسه مجددا آقای فهیم راد درخواست کمک های جهادگونه این ارگان ونیروهای مورد اشاره در خصوص نیازهای بین بخشی را خواستارشد که با استقبال خوبی مواجه گردید.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group