سحرنگار

 

فرمانده انتظامی استان، از کشف 30 کیلوگرم مرفین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و البرز و دستگیری یک نفر خبر داد.

 

 

سحرنگار - به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کیوان ظهیری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، بر روي عناصر خرید و فروش موادافیونی، مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر با اوزان بالا فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی مرفین را از قاچاقچیان خریداری کرده و آن را در مخفیگاه خود در شهرستان قدس دپو کرده است.

وی افزود: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در عملیاتی مشترک با پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به مخفیگاه متهم اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه قاچاقچی موادمخدر را دستگیر و به پلیس مبارزه با موادمخدر استان منتقل کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسي از منزل متهم، 30 کیلوگرم مرفین کشف و متهم جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان خطاب به شهروندان، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد قاطعانه با معضلات اجتماعی نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان بوده و انتظار است با مشارکت گسترده تر همانند ادوار گذشته، خادمان خود را در ارتقای امنیت اجتماعی یاری دهند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group