سحرنگار

 

مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از توسعه شبکه آبرسانی در شهرک بهاران شهریار خبر داد .

 


سحرنگار -محسن احمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به ساخت یک واحد گرمخانه توسط شهرداری، امور آبفای شهریار نیز بمنظور سهیم بودن در این پروژه خداپسندانه، پس از بررسیهای لازم عملیات توسعه شبکه آب در شهر بهاران بمنظور آبرسانی و ارائه خدمات و با تلاش مجموعه همکاران دفتر فنی و اجرایی انجام شد .

 

او افزود: طی اجرای عملیات توسعه شبکه، لوله گذاری به متراژ 700 متر با قطر 110 میلیمتری و سایز 1 اینچ از جنس پلی اتیلن را بطور کامل انجام شد.

 

مدیر امور آب وفاضلاب شهریار در خصوص مصرف صحیح آب شرب در سنت خانه تکانی در آستانه سال جدید افزود : با توجه به کاهش بارندگیها در فصول پاییز و زمستان طی سال جاری، مقابله با ویروس کرونا مصرف آب شهروندان افزایش داشته ضمن آنکه در آستانه سال جدید و برای سنت خانه تکانی، مصرف آب شرب نیز به شدت افزایش یافته است.

 

در پایان احمدی از مردم خواست بمنظور جلوگیری از احتمال قطع و یا افت فشار آب در شبکه توزیع آبرسانی، از مصارف غیر ضروری آب شرب( همچون شستشوی خودرو ، آپارتمان ، حیاط، معابر و... جدا پرهیز و هنگام شستشوها بویژه شستشوی 20 ثانیه ای دست از باز بودن شیرهای آب جدا خودداری نماین ، تا هرگز دچار مشکل قطع و یا افت فشار آب شرب نشوند .

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group