سحرنگار

قدس – رییس دانشگاه واحد شهر قدس از اجرای سومین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه با همکاری هییت جوانان حضرت علی ابن ابی طالب مرزداران و دانشجویان رشته حقوق این دانشگاه خبر داد .

سحرنگار_ مراسم رزمایش کمک های مومنانه عصر روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام جوکار امام جمعه شهر قدس، مختاری شهردار و جمعی از شورا مسئولان محلی برگزار شده بود در حاشیه این مراسم قاسمی پیر بلوطی گفت :با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سراسری و رزمایش کمک های مومنانه و همچنین به فرموده ایشان که دانشگاه باید نسبت به مسایل پیرامون خود و جامعه بی تفاوت نباشد 640 بسته معیشتی به ارزش دو میلیون ریال بین نیازمندان و محرومان شهرستان قدس توزیع گردید.
وی ادامه داد:با توجه به نقش اجتماعی دانشگاه در جامعه و همینطور که نام دانشگاه آزاد اسلامی مزین به اسلام شده است نباید مستضعفین و محرومین فراموش شوند در همین راستا با همکاری دانشگاه و هییت جوانان علی ابن ابی طالب که بواسطه دکتر منوری معرفی شده اند بیش از 640 بسته معیشتی در مناطق محروم شهر قدس توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه منطقه توزیع شد .
وی خاطر نشان کرد:در این شرایط پیش آمده که کسانی به واسطه این بیماری دچار مشکلات شده اند و امیدواریم هر چه زودتر این ویروس منحوس از کل جهان برود و ما در این شرایط سخت نمی توانیم بی تفاوت باشیم و این فرصتی است که خداوند به ما نصیب کرده است که نسبت به هم نوع خود که امری انسانی است بی تفاوت نباشیم .
قاسمی در پایان از تمام کسانی که در این راه کمک کردند تشکر و قدردانی کرد به ویژه هییت عزاداری جوانان علی ابن ابی طالب و همه همکاران که با این حرکت جهادی باعث شدند این اتفاق بیافتد

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group