سحرنگار

 

مدیر امور آب و فاضلاب شهریار از تعمیر، احیاء و بهره برداری مجدد دو حلقه چا ه آب شرب در فازیک اندیشه و دینارآباد شهریار خبر داد .

 


سحرنگار -محسن احمدی مدیر امور آب و فاضلاب شهریار با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به کاهش چشمگیر آبدهی منابع زیرزمینی، چاههای تامین آب شرب بعضاً دچار مشکلات فنی شده و از مدار بهره برداری خارج می شود، این امور برای تامین کسری آب شرب مورد نیاز شهروندان، تعمیرات و بازسازی مجدد را با اولویت انجام می دهد تا خدمات مطلوب آبرسانی به شهروندان با مشکل مواجه نشود .

اوگفت : در همین راستا، چاه آب شرب مریم 1 در فاز یک اندیشه، بعلت خرابی کابل داخل چاه در عمق 140 متری، بصورت موقت از مدار بهره برداری خارج و با تلاش همکاران فنی و بهره برداری پس از تعمیر و بازسازی، مجدداً وارد مدار بهره برداری شد.

احمدی ادامه داد: چاه دینار آباد نیز بعلت مشکلات فنی در پمپ از مدار خارج و بعد از پیاده، نصب، تجهیز و شستشو مجدداً به بهره برداری رسید.

مدیر امور آب وفاضلاب شهریار در پایان خاطر نشان کرد: تنها منبع تامین کننده فعلی آب شرب شهرستان چاهها بوده و کاهش بارندگی در سنوات گذشته تاثیرات منفی در آبدهی چاههای شهرستان شهریار داشته است. مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا، از مصارف غیر ضروری و نامتعارف همچون باز بودن شیر آب شرب هنگام شستشوی 20 ثانیه ای دست، جلوگیری کنند تا وضعیت آب در شبکه های توزیع آبرسانی با افت و یا قطع آب مواجه نشود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group