سحرنگار

دادستان عمومی و انقلاب شهریار از آزادسازی ۱۵۵ هزار متر مربع از اراضی با تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز و ۱۵ ویلای لوکس خبر داد.


به گزارش شهریارنگار و به نقل از خبرگزاری میزان از مرکز رسانه قوه قضاییه، حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از آزادسازی ۱۵۵ هزار متر مربع از اراضی با تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز و ۱۵ ویلای لوکس خبر داد و عنوان کرد: از اول تا بیستم فروردین ماه سال جاری، در راستای اعمال مفاد تبصره ۲ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی تعداد ۹۳ قطعه تفکیکی غیرمجاز و ۱۵ ویلای لوکس دارای استخر، جکوزی، آلاچیق و… قلع و قمع شدند.
دادستان عمومی و انقلاب شهریار خاطرنشان کرد: درمجموع به مساحت ۱۵۵ هزار مترمربع از ساخت و ساز‌های غیرمجاز قلع و قمع و اراضی مذکور آزادسازی شد.
وی با تاکید بر اینکه اکثر ویلا‌هایی که به صورت غیرمجاز ساخته شده بودند لوکس هستند، گفت: این ویلا‌ها که مساحت هر یک از آن‌ها حدود دو هزار متر مربع بود، متعلق به یقه سفیدان و افراد متنفذ بود که برخورد قاطع با آنان صورت گرفت.
عسگری پور در پایان ضمن هشدار به افرادی که قصد تغییر کاربری اراضی را دارند، بیان کرد: دستگاه قضایی با افرادی که اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می‌کنند، برخورد لازم را صورت خواهد داد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group