پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

شهریار- شهردار شهریار به همراه بهزاد درخشان رئیس شورای اسلامی شهر به عیادت ناصر رمضانی خبرنگار مهر رفت.

سحرنگار- ظهرامروز بهروز کاویانی و بهزاد درخشان رئیس شورای اسلامی شهر با حضور در منزل آقای ناصر رمضانی خبرنگار مهر که مدتی است به علت بیماری بستری شده، عیادت کرد و از خداوند متعال برای این خبرنگار پرتلاش، آرزوی سلامتی و شفای عاجل نمود.
شهردار شهریار در این دیدار به نقش ارزنده خبرنگاران اشاره کرد گفت: جامعه خبری و اصحاب رسانه با تعهد، صداقت،آگاهی بخشی و روشنگری به جامعه در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها نقش بسیار موثر و کارسازی دارند و جناب آقای رمضانی نیز یکی از خبرنگاران فعالی بود که دراین عرضه آثار و قدم های ارزشمندی را به یادگار گذاشته اند.
وی اظهار داشت:خوشبختانه خبرنگاران منطقه با روحیه و انگیزه خدمت همیشه در کنار مردم و دستگاه های خدماتی بوده اند و باپیگیری و انعکاس توانمندی ها و مشکلات در جهت توسعه و آبادانی شهر قدم های بلندی برداشته اند که امیدوارم این مسیر همچنان تداوم یابد.
وی در ادامه مطالبه گری ، حق محوری و امانتداری در کنار شجاعت وعلاقه را از ویژگی های مهم یک خبرنگار برشمرد و تصریح کرد: فعالیت ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در شرایط سخت و دشوار همچون بحران کرونا نمونه ای از تلاش جامعه متعهد و پرتلاش خبرنگاران است.
رئیس شورای اسلامی شهر نیز دراین دیدارضمن شفای عاجل از درگاه خداوند منان برای خبرنگار مهر گفت: ناصر رمضانی یکی از خبرنگاران پرتلاش و توانمندی بودند که با گزارش و اطلاع رسانی های جامع خود نقش ارزنده ای را در جهت رفع مشکلات و توسعه منطقه داشته اند.
بهزاد درخشان اظهار داشت: خوشبختانه شهرستان های غرب استان تهران خبرنگاران توانمندی دارد که امید است که با اطلاع رسانی دقیق و شفاف ضمن رفع مشکلات، قدم های خوبی نیز در جهت توسعه و آبادانی منطقه برداشته شود.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group