سحرنگار

شهریار- مانور بزرگ ایمنی و آتش نشانی مشترک آتش نشانی شهریار و اندیشه در راستای سنجش توان و آمادگی سازمان آتش نشانی در شرایط اضطرار برگزار شد

سحرنگار -به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهریار ساعت 10 صبح روز دوشنبه نوزدهم آبان ماه نودونه سازمان های آتش نشانی شهریار و اندیشه جهت افزایش توان عملیاتی در زمینه اطفاء حریق و نجات در ساختمان های بلند اقدام به برگزاری مانور مشترک با حضور آتش نشانان دو سازمان در محل شهر اندیشه نمودند.

حمید رضا خسروی سرپرست سازمان آتش نشانی شهریار عنوان نمود : در این مانور مشترک با ایجاد صحنه های آتش سوزی و همچنین عملیات نجات افراد گرفتار،توان عملیاتی جسمی و عملی آتش نشانان محک زده شد همچنین هماهنگی در زمان بروز حادثه،اطفاء حریق،نجات و سیستم های آبرسانی و.... از جمله اهداف این مانور بود.

خسروی با بیان اینکه برگزاری مانور های آتش نشانی فرصت مناسبی برای نشان دادن آمادگی نیروهای آتش نشانی برای حفاظت از جان و مال مردم است خاطر نشان کرد :یکی از روشهای مورد قبول استاندارد های آتش نشانی برای انجام بهتر امور ایمنی تمرینات عملیاتی واست که طی آن با استاندارد ها به وظایف خود پرداخته و در پایان عملیات به هدف خود که ایمنی بیشتر است دست میابد .

وی افزود :برای کاهش خسارات ناشی از حوادث باید آموزشهای تخصصی و عمومی را جدی بگیریم و شرایط حضور مردم را در این دوره ها را نیز مهیا کنیم تا شاهد کم شدن حوادث برای شهروندان باشیم .

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group