سحرنگار

سحرنگار-فرمانده انتظامی استان در حاشیه برگزاری رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در غرب استان تهران، گفت: در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همکاران بنده با کمک های مومنانه و داوطلبانه با راه اندازی پویش همدلی، به افراد نیازمندان کمک کردند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن خانچرلی" در حاشیه برگزاری رزمایش همدلی مومنانه اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همکاران بنده در پویشی خودجوش اقدام به جمع آوری و توزیع کمک های غیرنقدی به نیازمندان جامعه کردند.


وی افزود: از زمان درگیری شهروندان با ویروس کرونا، کارکنان انتظامی غرب استان تهران اقدامات خوبی جهت رضایتمندی شهروندان انجام داده اند، و در ادامه آن می توان به رزمایش همدلی مومنانه اشاره کرد، که پرسنل در چند نوبت به صورت داوطلبانه بخشی از حقوق خود را با تهیه بسته های معیشتی به نیازمندان اهدا کردند.


این مقام ارشد انتظامی در پایان تصریح کرد: کارکنان انتظامی استان در این مرحله در 2 بخش مشارکت فعال داشته اند، که یکی بخش کمک های نقدی و دیگری خرید اقلام مورد نیاز که از طریق موکب الشهدا ناجا در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group