پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

شهریار-علی ملکی شهردار اندیشه در پی تداوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین کاهش درآمد رانندگان در نتیجه کنترل شیوع این بیماری، از بخشودگی سه ماه عوارض اتوبوسها و شش ماه برای تاکسی های این شهر خبر داد.

سحرنگار-به گزارش واحد خبر اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی  اندیشه، علی ملکی شهردار این شهر با اشاره به تاثیر شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن تعطیلی بسیاری از مراکز اداری و تفریحی گفت: این شرایط باعث شد تا میزان سفرهای درونشهری و برونشهری شهروندان به شدت کاهش یابد لذا در حمایت از معیشت رانندگان تحت پوشش این شهرداری مقرر شد بخشی از عوارض آنها به شرح فوق مشمول بخشودگی قرار گیرد.
شهردار اندیشه حمایت اعضای شورای شهر از این مصوبه را یادآور شد و اظهار داشت: مطابق این لایحه که به تصویب شورای شهر اندیشه و تائید کمیته انطباق شهرستان درآمده است مقرر شد با رعایت کلیه قوانین، مقررات و آئین نامه مالی؛ جمعا به مبلغ 912 میلیون ریال درآمد شهرداری اندیشه از محل دریافت عوارض اتوبوس داران و تاکسی داران تحت پوشش این شهرداری مشمول بخشودگی قرار گیرد تا بخشی از خسارات وارد شده به این قشر زحمتکش جبران شود.
سه ماه عوارض خط اتوبوس بین شهری به مبلغ 456 میلیون ریال و نیز شش ماه عوارض خط تاکسی های درونشهری و برونشهری آن هم به مبلغ 456 میلیون ریال در سال میباشد

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group