سحرنگار

شهریار-با همکاری و تفاهم اداره ثبت و اسناد شهرستان شهریار و شهرداری روند صدور اسناد مالکیت وتثبیت مالکیت تسهیل شده و از تردد و بلاتکلیفی شهروندان و مراجعان کاسته خواهد شد.

سحرنگار-به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات : مهندس کاویانی شهردار شهریاردر جلسه مشترک با رییس اداره ثبت واسناد شهرستان شهریارکه با هدف بحث و بررسی در خصوص مشکلات پیش رو و یافتن راهکار های لازم در خصوص تسریع صدور اسناد مالکیت برگزار شده بود گفت : تثبیت مالکیت و سنددار شدن املاک شهرداری نقش موثری در صیانت و حراست از املاک شهرداری ، کاهش هزینه ها و جلوگیری از تردد و بلاتکلیفی شهروندان خواهد داشت.

وی ادامه داد:اراضی قولنامه ای و فاقد سند از جمله مشکلات حوزه مدیریت شهری است که شهروندان را در نقل و انتقال، اخذ پروانه ساختمانی پایان کار و تامین حقوق عمومی با چالش جدی مواجه می کند و سنددار شدن املاک و تثبیت مالکیت در روان سازی اخذ خدمات عمومی و رضایتمندی مردم بسیار موثر است.
کاویانی اشاره کرد : تسریع در صدور اسناد مالکیت و اخذ استعلام از شهرداری قبل از صدور اسناد ماده ۱۴۷ نیز از جمله توافق و هماهنگی بود که می تواند از بروز اختلاف ،تصرفات غیرقانونی و دعاوی حقوقی بکاهد.

شهردار شهریار افزود: سنددار شدن املاک شهری و ضابطه مند شدن اراضی در توسعه وعمران شهری ، اجرا پروژه ها و ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان نقش مهم واساسی دارد و می تواند درپیاده سازی طرح های جامع وتفصیلی واجرای پروژه های مختلف شهری وافزایش رضایتمندی شهروندان بسیارموثر باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:خوشبختانه با تفاهم وهمکاری اداره ثبت و اسناد شهرستان و شهرداری شهریار ، روند صدور اسناد مالکیت تسهیل یافته و از تردد های زاید و بلاتکلیفی شهروندان کاسته خواهد شد.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group