سحرنگار

ملارد-سجاد برنجی به همراه مدیر اداره آب و فاضلاب شهرستان ملارد از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شهری و مخازن دخیره آب در ملارد بازدید نمود


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد: سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد از پروژه اجرای خط انتقال فاضلاب اصلی شرقی سرآسیاب و ملارد به تصفیه خانه بزرگ فاضلاب ملارد و بررسی وضعیت فعلی این طرح بزرگ بازدید نمود. گفتنی است این پروژه با لوله ای به قطر ١٠٠٠ میلیمتر و به روش حفاری پایپ جکینگ درحال اجراست.
در ادامه این بازدید فرماندار شهرستان ملارد از مخزن ذخیره آب ده هزار متر مکعبی شهر ملارد نیز بازدید بعمل آورد این مخزن تامین کننده آب شرب ملارد و روستاهای بخش مرکزی می باشد
فرماندار ملارد و هیئت همراه از مخزن ١۵ هزار متر مکعبی بلوار کشاورز در ملارد نیز بازدید نمودند شایان ذکر است این مخزن تامین کننده آب شرب سرآسیاب غربی است که در پیک مصرف قابلیت خروجی ۶۵٠ لیتر بر ثانیه را دارا می باشد.
سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد پس از بازدید از پروژه ها و تاسیسات آب و فاضلاب شهری و در جریان قرار گرفتن نحوه خدمات رسانی توسط مجموعه اداره آبفا برای تامین آب شرب شهرستان ، سیستم تله مترینگ ملارد ( مرکز کنترل از راه دور تاسیسات آب شهری) را مورد رصد و ارزیابی قرار داد.
این سیستم تمامی موارد مربوط به قطعی ، افت فشار و مشکلات حوزه آب را به صورت لحظه ای گزارش می دهد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group