پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 

حسن رنجبر شهردارباغستان با حضور در محل پروژه از نزدیک در جریان روند اجرا و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه قرار گرفت.

 


سحرنگار -شهردار باغستان درحاشیه بازدید از پروژه های فوق گفت: با پیگیری های مستمرحسین حق وردی نماینده مردم شهرستان های حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی، محسنی بندپی، استاندار تهران، طاهری، فرماندار شهرستان شهریار و مدیران شهری باغستان با رفع موانع مشکلات مالی پروژه و شروع مجدد عملیات عمرانی، پروژه پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته است.

 


رنجبر بهره برداری از طرح در موعد مقرر را از مطالبات به حق مردم شهرستان عنوان کرد و افزود: با بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر بهبود وضعیت حمل و نقل و روان سازی تردد، شاهد کاهش حجم ترافیک در اوج ساعات تردد خواهیم بود.

 

شهردار باغستان در تشریح این پروژه فرامنطقه ای افزود: مدیریت شهری باغستان به تعهدات خود در این پروژه عمل کرده است و امید است با جدیت شهرداری منطقه ۲۱ تهران و تلاش شبانه مستمر پیمانکار مجری پروژه در موعد مقرر به بهره برداری برسد.


شهردار باغستان در پایان خاطر نشان کرد:پروژه های عمرانی شاخص و زیرساختی خوبی از جمله؛ مجموعه فرهنگی و سالن همایش ها، مدارس ۹ و ۱۵ کلاسه در سعید آباد و نصیرآباد، پروژه درمانگاه نصیرآباد ،ورزشگاه ۵ هزار نفری و پارک محله ای نصیرآباد هم اکنون در مرحله اجرا هستند.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group