پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

شهریار- معاون فنی عمرانی فرمانداری شهریار گفت: در سال جاری اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت برنامه های عمرانی شهرستان قرار خواهد داشت و تلاش می کنیم با بهر برداری ازاین پروژه های بخشی از نیازهای مردم در حوزه های مختلف مرتفع گردد.

محمد رضا عبدالعلی در گفت وگو با خبرنگار مهر به برخی از پروژه های نیمه تمام شهریار اشاره کرد و دراین باره اظهار داشت: هرچند سال گذشته بیش از 250 کلاس درس در شهرستان شهریار ساخته شد ولی شهریار در حوزه آموزشی از تراکم دانش آموزی بالا و کمبود فضاهای آموزشی رنج می برد که دراین زمنیه تلاش خواهیم کرد با اتمام پروژه های نیمه تمام حوزه آموزشی بخشی از نیازها را رفع نماییم.
وی به برخی از پروژه های نیمه تمام در حوزه آموزشی اشاره کرد و دراین باره افزود: پروژه احداث مدرسه حافظ سعید آباد و 9 کلاسه حافظ با مشارکت شهرداری باغستان و همچنین محل ارزش افزوده در حال ساخت است و مقرر گردیده تا هفته دولت این پروژه به اتمام برسد.
وی ادامه داد: دو مدرسه 20 کلاسه مهستان نیز در مرحله نازک کاری می باشد و با تعهد سازنده باید در هفته دولت به بهره برداری برسد و همچنین در شهریار سه منطقه شهرک وائین، مریم و المهدی نیز شهرداری پروژه با تحرک خوب در حال ساخت دارد و  از محل ارزش افزود مبلغ 6 میلیارد تومان جهت احداث مدرسه 15 کلاسه  شهرک ثامن الائمه (ع) هزین شده است.
وی توجه به پروژه های نیمه تمام ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: پروژه نیمه کاره ورزشگاه یوسف آباد در مرحله پایانی کار عمرانی قرار دارد و تاکنون 5 میلیارد از محل ارزش افروده برای آن هزینه شده است و همچنین ورزشگاه حصارساتی با هزینه 3 میلیاردی در مرحله پایانی قرار دارد.
وی تصریح کرد: ورزشگاه 5 هزار نفری شهر وحیدیه نیز از پروژه های وزارت ورزش و جوانان بوده که با پی گیری های اداره ورزش و جوانان شهریار و مجموعه فرمانداری پیشرفت خوبی را داشته است.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group