سحرنگار

 

فرمانده انتظامي استان، از اجراي طرح "ضربت 2 " درشهرستان های غرب استان و کشف 608 فقره انواع پرونده سرقت و دستگیری 355 سارق و مالخر خبر داد.

 

سحرنگار - سردار "کیوان ظهیری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بیان داشت: با اجراي طرح عملیاتی "ضربت 2 " با هدف مبارزه با سارقان جرائم خشن، مالخران و کشف کالای قاچاق در 6 شهرستان تابعه غرب استان تهران در 72 ساعت گذشته، 105 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

وي با اشاره به دستگیری 23 نفر در خصوص قاچاق سوخت توسط ماموران پليس آگاهی، گفت: ماموران پلیس در اجرای این طرح 14 دستگاه کامیون دارای جاساز سوخت قاچاق را توقیف کرده و 120 هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامي غرب استان تهران با بیان اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگي مقام قضائي با اجرای بیش از 200 حکم قضائی، 355 سارق و مالخر دستگير  شدند، گفت: در راستای اجرای این طرح 608 فقره انواع جرائم سرقت کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح 30 باند بزرگ سرقت و جرائم خشن منهدم شدند، بیان داشت: در طول اجرای این طرح 5 فقره قتل فجیع کشف و 9 نفر قاتل نیز دستگیر شدند.

سردار ظهیری در پایان با اشاره به اينکه اجراي طرح عملیاتی "ضربت 2 " در غرب استان تهران به طور مستمر و جدي در حال پيگيري است، گفت: کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش 70 میلیارد ریال در شهرستان های غرب استان تهران از دیگر نتایج این طرح بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان از شهروندان خواست: تا در صورت مشاهده موارد مشکوک  موضوع را با شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

گفتنی است؛ با هماهنگي هاي انجام شده با مقام قضائي، تمامي متهمان پس از تکميل پرونده به دادسرا معرفي شده تا به جرايم آنها رسيدگي شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group